İSTASYON SATIŞLARI

RMG Petrol 2010 yılında faaliyetine başlarken, müşteri odaklı pazarlama anlayışıyla yürüme kararı almış ve bu çerçevede tüm istasyonlarımızda dünya kalitesinde hizmet ve ürün sunmak amacıyla yüksek kalite anlayışıyla yola çıkmıştır. Türkiye'deki istasyonları'nın görünüm standartlarını yükseltmeyi ve istasyonlarda verilen hizmetlerin kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.

RMG Petrol Türkiye genelinde kendi amblemini taşıyan istasyonların satış ve işletme güvenliğine büyük önem vermektedir. İstasyonların daha emniyetli ve temiz hale getirilmesi amacı hususunda müşteri beklenti ve şikayetlerinin hızla yerine getirilmesi için ekiplerin oluşmasına başlamıştır. Asgari emniyet koşullarını temin eden şirketimiz, güvenli ve çevre sağlığına duyarlı istasyonlar oluşturarak imajının daha da güçlenmesini başarmıştır.

RMG Petrol müşterilerine istasyonlarda verilen hizmetlerin kalitesini artırma yönünde çabalarını yoğunlaştırmıştır. Bu amaçla akaryakıt dağıtım şirketlerinin görünen yüzü olan istasyon görevlilerinin eğitimlerine başlanmış.
Sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde çevre koruma bilincine uygun davranmayı ilke edinen RMG Petrol, bu yoldaki çalışmalarına devam etmektedir.